Výsledky talentových skúšok

Výsledky prijímacieho konania na šk. r. 2020/2021:

Výsledková listina pre všetky odbory denného študia.pdf

Postup v prípade uchádzačov, ktorí sú prijatí na štúdium ŠUP Svidník:

Zákonný zástupca uchádzača si prevezme rozhodnutie  o prijatí na štúdium v Škole umeleckého priemyslu vo Svidníku osobne dňa 26.5 – 27.5.2020 od 8.00 do 16.00 hod. Ostatným bude scan rozhodnutia  poslaný aj mailom.

Prijatých uchádzačov na štúdium prosíme, aby čo najskôr doručili do Školy umeleckého priemyslu, Sov. hrdinov 369/24, Svidník podpísané Oznámenie o nastúpení alebo o nenastúpení na štúdium v ŠUP Svidník, a to fyzickým doručením do Školy umeleckého priemyslu, Svidník  alebo zaslali oskenované oznámenia podpísaného zákonným zástupcom na e-mail:  skola@supsvidnik.sk

Keďže Váš syn/Vaša dcéra boli prijatí na štúdium v našej škole, prosíme Vás a veríme, že čo najskôr nám doručíte Vaše oznámenie o nastúpení na štúdium v Škole umeleckého priemyslu vo Svidníku. Ak ste sa rozhodli pre inú školu a nemáte záujem nastúpiť na štúdium v ŠUP Svidník, je potrebné nám tiež v čo najkrajšom čase doručiť oznámenie o nenastúpení na štúdium, aby sme mohli osloviť uchádzačov v ďalšom poradí.
Odporúčame Vám zvážiť Vaše rozhodnutie o nenastúpení na štúdium v našej škole, pretože Vaše rozhodnutie je záväzné a konečné.
Preto Vás prosíme, aby ste nerobili unáhlené rozhodnutia, zvážili zaslanie oznámenia o nenastúpení na štúdium, túto možnosť máte do 4. júna 2020.

Postup v prípade uchádzačov, ktorí neboli prijatí na štúdium na ŠUP vo Svidníku:

Zákonnému zástupcovi uchádzača bude doručené rozhodnutie o neprijatí na štúdium v Škole umeleckého priemyslu vo Svidníku  (osobne, resp. mailom,). Ak má uchádzač záujem byť prijatý na štúdium v ŠUP Svidník, musí podať odvolanie voči rozhodnutiu o neprijatí na štúdium.

Odvolanie voči neprijatiu je potrebné podať v lehote do 5 dní od doručenia rozhodnutia. Odvolanie podpísané zákonným zástupcom môžete doručiť osobne do ŠUP Svidník, poslať poštou alebo zaslať sken (napr. „odfotené mobilom“) e-mailom na: skola@supsvidnik.sk . Odporúčame všetkým neprijatým uchádzačom, teda ich zákonným zástupcom, aby podali odvolanie voči rozhodnutiu o neprijatí, lebo podľa skúseností z predchádzajúcich rokov sa poradie prijatých uchádzačov postupne posúvalo a prijali sme uchádzačov aj z nižšieho poradia. Prosíme neprijatých uchádzačov, aby počkali a zatiaľ neposielali Oznámenie o nastúpení na iné stredné školy, lehota na zaslanie oznámenia je až do 4. júna 2020 a do tejto doby by sa malo poradie uchádzačov „stabilizovať“.

V prípade uvoľnenia miest budeme kontaktovať uchádzačov na ďalších miestach poradia podľa výsledkov prijímacieho konania.

Vážení rodičia, uvedomujeme si, že prechod Vašich detí zo základnej školy na strednú školu je dôležitým životným rozhodnutím. Preto Vám prajeme, aby ste spolu s nimi urobili správne rozhodnutie.

Tešíme sa, že sa spoločne stretneme v Škole umeleckého priemyslu vo Svidníku a Vaše deti budú žiakmi našej školy v nasledujúcom školskom roku.

Žiacka knižka

 

Rozvrh hodín

Rozvrh hodín

 

Kalendár udalostí

marec 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Zdravé pochúťky

Tu nás nájdete