Študenti ŠUP Svidník

Aktuálny zoznam študentov ŠUP Svidník 2023 / 2024

1.G
Odbor : Grafický dizajn, Reklamná tvorba a Odevný dizajn
Tr. učiteľka : Mgr. Tatiana Uramová


1. Andrejco Michal

2. Bednarčíková Barbora 
3. Bednárová Vanesa
4. Beňová Lucia Tereza
5. Blažeková Nina
6. Dančišinová Tamara
7. De Feo Arianna
8. Ďuriš Tomáš
9. Gajdošová Ema

10. Ignác Jakub
11. Kačmárová Ema
12. Kaľatová Alexandra
13. Kotuličová Sofia
14. Kuriľaková Klára
15. Michalcová Ella
16. Nováková Diana
17. Nováková Johana
18. Palečková Anna

19. Pantlikášová Alexandra
20. Pukalec Adam

21. Režnická Michaela
22. Straková Barbora Agáta
23. Šibová Natália
24. Štelmachová Kamila
25. Tvardzíková Natália
26. Vítová Sára

2.G

Odbor : Grafický dizajn, Reklamná tvorba a Odevný dizajn
Tr. učiteľka : Ing. Mária Maťašová


1. Bodíková Nina 

2. Daňková Sofia 
3. Eštvaníková Jasmína
4. Franková Adriana
5. Gajdošová Karolína
6. Gerberyová Alexandra
7. Glittová Natália
8. Guzi Natan
9. Hojda Leonard

 

10. Jacková Vanesa
11. Jancurová Adriana
12. Jenčová Janka
13. Kandráč Samuel
14. Korekáčová Kristína
15. Litvinová Vanesa
16. Mačejová Sára Mária
17. Motyka Jakub
18. Paľová Simona

19. Palšová Bianka
20. Palubová Kristína
21. Petrovajová Sandra
22. Rotaienko Oleksii
23. Štefanisková Nina
24. Terkaničová Selina
25. Turčanová Sophia
26. Ulagová Jazmína
27. Valková Nina

3.G
Odbor : Grafický dizajn, Reklamná tvorba a Odevný dizajn
Tr. učiteľ : Mgr. art Tomáš Olijár


1. Bodnárová Sofia 

2. Bokšanská Karolína 
3. Čeremuga Róbert
4. Dubasová Ema
5. Gulová Katarína
6.Gundzíková Ema
7. Honcharova Karyna
8. Hvizd Filip

9. Jackaninová Zoé
10. Juročková Klaudia
11. Kocurová Júlia Nina
12. Kromková Veronika
13. Krutáková Karin
14. Macková Klaudia
15. Macková Vanesa
16. Mangerová Nicol   

17. Michrinová Natália
18. Petríková Laura
19. Piršč Filip
20. Prochyrová Viktória
21. Prokopovičová Sára
22. Verbová Timea
23. Viňarská Sarah
24. Vysokaj Matúš Gabriel

4.G
Odbor : Grafický dizajn a Odevný dizajn
Tr. učiteľka : Mgr. Ivana Peleščáková

1. Demeterová Miroslava
2.Drozd Adam
3. Drozdová Marta
4.Duplinský Tobias
5. Ferencová Mariana
6. Haňaková Stela
7. Hutnyk Denys
8. Podaná Viktória
9. Pojezdalová Slávka
10. Siváková Sarah
11. Zelizňak Pavol

 

Žiacka knižka

 

Rozvrh hodín

Rozvrh hodín

 

Katalóg Súboj talentov ’23

Kalendár udalostí

marec 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Časopis-ŠUPA 3/2023

Tu nás nájdete