ABSOLVENTI 2011 – 2020

 

Absolventi SPŠO Svidník končiaci v šk.r. 2010 / 2011

 

Trieda 4.BE
Počet žiakov : 18 / 4
Odbor : technické a informatické služby a odevný dizajn
Tr. učiteľka : Mgr. Mária Maťašová

 

1. Bilančíková Natália
2. Harhovský Jozef
3. Holomeková Katarína
4. Kaliňaková Silvia
5. Kavuľová Ivana
6. Kimáková Nikola
7. Krigovská Petronela
8. Makarová Nikola
9. Michalcová Zuzana
10. Mikerová Anna
11. Olearniková Monika
12. Pánik Michal
13. Remeta Slavomír
14. Sentivanová Milena
15. Siváková Nikola
16. Vojtaničová Radka
17. Žatkovičová Lívia

 

 

Trieda 4.G
Počet žiakov : 28 / 14
Odbor : propagačná grafika a propagačné výtvarníctvo
Tr. učiteľka : Mgr. Martina Gemzíková

 

 

1. Bobáková Nikola
2. Bochin Viktor
3. Čabala Jozef
4. Čepa Pavol
5. Dall-Armelin Tomáš
6. Drimáková Stanislava
7. Gulová Nikola
8. Hudzinová Viera
9. Idelbeková Magdaléna
10. Ivanko Mário
11. Kolesár Norbert
12. Kurilcová Dominika
13. Medveďová Adriána
14. Medveďová Miroslava
15. Mičo Jozef
16. Mihalčinová Nikola
17. Oleárová Mária
18. Pakoš Lukáš
19. Petrovský Matej
20. Porubská Ivana
21. Rusin Marek
22. Skočdopole František
23. Slivková Mária
24. Szabó Ondrej
25. Varcholíková Nikola
26. Viravec Michal
27. Waldhauserová Alžbeta
28. Žák Lukáš

 

 

Absolventi SPŠO Svidník končiaci v šk.r. 2011 / 2012

 

Trieda 4.BE
Odbor : technické a informatické služby a odevný dizajn
Tr. učiteľka : Mgr. Martina Gemzíková

 

1. Baranová Silvia
2. Bojčíková Vladimíra
3. Demjanovič Norbert
4 Dudek Dominik
5. Dzvinčuková Michaela
6. Džupková Lucia
7. Fedešová Denisa
8. Havaj Daniel
9. Hojdová Alexandra
10.Horochonič Dávid
11.Ivanegová Martina
12.Jesenský Matúš
13.Kičina Matúš
14.Klebanová Simona
15.Krosnerová Lucia
16.Mazur Miroslav
17.Milý Michal
18.Mruzová Valéria
19.Munková Daniela
20.Noga Dominik
21.Omaska Daniel
22.Sidor Martin
23.Tokárová Simona
24.Vaľanyová Eva
25.Vojtech Dominik

 

Trieda 4.G
Odbor : propagačná grafika
Tr. učiteľka : Mgr. Tatiana Uramová

 

1. Cipková Soňa
2. Gmiter Patrik
3. Košik Daniel
4. Kurilcová Michaela
5. Lešková Monika
6. Mihaľová Erika
7. Novotňák Róbert
8. Palidrab Pavol
9. Pangrácová Jana
10.Prokopič Peter
11.Rišková Martina
12.Šafranková Ivana
13.Šimco Matúš
14.Šitárová Klaudia
15.Teráz Jakub
16.Tokarský Gabriel
17.Vlček Viliam
18.Vrablik Samuel

 

Absolventi SPŠO Svidník končiaci v šk.r. 2012 / 2013

 

Trieda 4.BE
Odbor : Technické a informatické služby a Odevný dizajn
Tr. učiteľka : Ing. Gabriela Koreňová

 

1 Cingeľová Dominika
2 Haľková Marianna
3 Kapišovská Jaroslava
4 Kimáková Petra
5 Krochtová Marcela
6 Kseničová Miroslava
7 Mňahončáková Renáta
8 Motyľová Lucia Gen.
9 Novická Paula
10 Pan Ján
11 Simčáková Ivana
12 Turková Viktória
13 Vojtaničová Ivana

 

Trieda 4.G
Odbor : Propagačná grafika
Tr. učiteľka : Mgr. Ľudmila Vachnová

 

1 Antoš Kamil
2 Babjáková Soňa
3 Bakošová Petra
4 Barvirčáková Iveta
5 Borošová Jesika
6 Demčová Diana
7 Drotárová Katarína
8 Gajdoš Rudolf
9 Hojda Adrián
10 Hvizdová Michaela
11 Hybeľová Martina
12 Jakubová Silvia
13 Kačmárová Lea
14 Keselicová Alexandra
15 Noga Dávid
16 Pavelčák Denis
17 Šellongová Ľubomíra
18 Špilárová Diana
19 Štefanišinová Monika
20 Uhrinová Katarína

 

Absolventi SPŠ Svidník končiaci v šk.r. 2013 / 2014

 

Trieda 4.G
Odbor : Propagačná grafika
Tr. učiteľka : Mgr. Beáta Gencová

 

1. Baka Eduard
2. Cichá Jana
3. Cuperová Andrea
4. Gocová Katarína
5. Gulová Kristína
6. Haľko Lukáš
7. Kolcunová Simona
8. Kosť Vladislav
9. Kurej Jakub
10.Ladiš Lukáš
11.Lehocký Gabriel
12.Račko Erik
13.Slivovičová Denisa
14 Varcholová Erika
15 Želizňák Roman

 

Absolventi SPŠ Svidník končiaci v šk.r. 2014 / 2015

 

Trieda 4.G
Odbor : Propagačná grafika
Tr. učiteľka : Akad. mal. Anna Boršovská-Nemcová

 

1. Antoš Erik
2. Červený Matúš
3. Galbová Adriána
4. Gogová Nikola
5. Jacáková Viktória
6. Labiková Michaela
7. Migová Barbora
8. Nus Samuel
9. Obrochta Jakub
10. Pasnišin Vladimír
11 Puháková Natália
12.Radová Michaela

 

 

Absolventi SPŠ Svidník končiaci v šk.r. 2015 / 2016

 

Trieda 4.G
Odbor : Propagačná grafika
Tr. učiteľka : Mgr. Martina Gemzíková

 

1. Čečková Alena
2. Hačniková Dominika
3. Hajžin Adam
4. Haňák Matúš
5. Kmiť Dominik
6. Kočeniak Dušan
7. Krajňák René
8. Lipinský Martin
9. Migášová Paula
10 Mikula Tomáš
11.Moravc Šimon
12. Palidráb Kristián
13.Roháč Dušan
14.Štefanik Marcel
15.Štefanišin Matúš
16.Štibľarová Simona
17.Šuťaková Viktória

 

Absolventi SPŠ Svidník končiaci v šk.r. 2016 / 2017

 

Trieda 4.G
Odbor : Propagačná grafika a Odevný dizajn
Tr. učiteľka : Ing. Gabriela Koreňová

 

1. Bandura Adam
2. Bednárik Tomáš
3. Bezecná Veronika
4. Džavoronok Alan
5. Grega Samuel
6. Jajko Miroslav
7. Kocurišin Michal
8. Medviď Jakub
9. Michrinová Simona
10. Paligová Kristína
11. Pavlišinová Nikola
12. Petrová Andrea
13. Rudyová Cecília
14. Saloňová Lenka
15. Štefaníková Anna
16. Štefanišin Adam
17. Vasko Adam
18. Zápotocký Erik
19. Zápotocký Michal

 

Absolventi SPŠ Svidník končiaci v šk.r. 2017 / 2018

 

Trieda 4.G
Odbor : Propagačná grafika a Odevný dizajn
Tr. učiteľka : Mgr. Beáta Gencová

 

1. Fedorkovič Damiám
2. Gorzadová Claudia
3. Hibeľová Viktória
4. Hirčko Marián
5. Holod Damián
8. Keselicová Ivana
9. Kurilec Michal
10. Levická Tímea
11. Ľos-Božiková Zuzana
12. Mašša Peter
14. Mihalcová Nikoleta
15. Mydla Martin
16. Olejár Jakub
17. Rusinová Daniela

 

Absolventi SPŠ Svidník končiaci v šk.r. 2018 / 2019

 

Trieda 4.G
Odbor : Propagačná grafika a Odevný dizajn
Tr. učiteľka : Mgr. Jana Nogová

 

1. Bujdošová Olívia-Katarína
2. Čakurda Damián
3. Dutko Nikolas
4. Jurčová Silvia
5. Kaščáková Andrea
6. Matejová Eliška
7. Pradidová Alexandra
8. Rim Samuel
9. Saloň Filip
10. Soták Samuel
11. Sovičová Nikola
12. Terkaničová Sabína
13. Vaňková Kristína
14. Zápotocká Katarína
15. Žanonyová Barbara

 

Absolventi SPŠ Svidník končiaci v šk.r. 2019 / 2020

 

Trieda 4.G
Odbor : Propagačná grafika a Odevný dizajn
Tr. učiteľka : Ing. Mária Maťašová

 

1. Belinová Denisa
2. Ducárová Slávka
3. Frandoferová Natália
4. Franková Marianna
5. Halajová Viktória
6. Kačmárová Kristína
7. Kopačková Ivana
8. Krausová Lucia
9. Krigovská Natália
10. Kriško Kevin
11. Lešková Patrícia
12. Maliňaková Martina
13. Nemergutová Klaudia
14. Pirchalová Lívia
15. Pračko Kristián
16. Štalmachová Daniela
17. Štefančinová Kristína
18. Vabnová Adriána
19. Vandová Bianka
20. Vatraľová Angela

 

Žiacka knižka

 

Rozvrh hodín

Rozvrh hodín

 

Organizácia šk.r. 2022/23

 

Slávnostné otvorenie šk.r.2022 / 2023

Kalendár udalostí

október 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Zdravé pochúťky

Tu nás nájdete