ABSOLVENTI 2006-2010

Absolventi SPŠO Svidník končiaci v šk.r. 2005 / 2006

Trieda: 4.B
Počet žiakov : 35 / 5
Odbor : technické a informatické služby
Tr. učiteľka : Mgr. Mária Maťašová

1. Antošová Lenka
2. Berežná Jana
3. Černická Lucia
4. Doruľa Viktor
5. Durkotová Jana
6. Fedorkovičová Miriama
7. Frandofer Viktor
8. Gereková Marta
9. Gondeková Helena
10.Gundzíková Miša
11.Guziová Jana
12.Hanák Rastislav
13.Havajová Jana
14.Idelbeková Dáša
15.Jurčenková Anežka
16.Kavalcová Iveta
17.Kokindová Valéria
18. Kundrátová Erika
19.Kundrátová Lenka
20.Kuzmová Radka
21. Paňková Martina
22.Prochyrová Miroslava
23.Rabská Slavomíra
24.Regrutová Eva
25.Rodáková Aneta
26.Sokolová Erika
27.Švecová Martina
28.Tabaková Petra
29. Timanová Radka
30.Tyčová Martina
31.Zelizňaková Mira

Trieda: 4.E
Počet žiakov : 26 /4
Odbor : navrhovanie a modelovanie odevov
Tr. učiteľka : Ing. Anna Opavová

1. Balocká Martina
2. Barilíková Emília
3. Bolingerová Mária
4. Bujdošová Eva
5. Cichá Mária
6. Ďurčeková Lenka
7. Ďurišová Zuzana
8. Fečová Lucia
9. Jenčíková Michaela
10.Kataníková Michaela
11.Nemcová Dominika
12.Micenková Michaela
13.Očipková Michaela
14.Pavličková Monika
15.Petríková Katarína
16.Piskoriková Marcela
17.Porubská Lenka
18.Prusáková Katarína
19.Riško Pavol
20.Sokolová Natália
21.Sydorčuková Zuzana
22.Šoltysová Katarína
23.Ševčovičová Miriam
24.Švecová Lucia
25.Troppová Diana

 

Absolventi SPŠO Svidník končiaci v šk.r. 2006 / 2007

Trieda: 4.B
Počet žiakov : 23 /7
Odbor : technické a informatické služby
Tr. učiteľka : Ing. Eva Sičáková

1. Bilančíková Katarína
2. Rogošová (Bochmačová) Jana
3. Borecká Marianna
4. Brudňák Jozef
5. Čakurda Maroš
6. Čečková Eva
7. Ducarová Martina
8. Duleba Branislav
9. Gonos Michal
10. Gočová Lucia
11. Horváthová Mária
12. Hepáková Ivana
13. Hudák Pavol
14. Chodelková Eva
15. Luciková Lucia
16. Poľaková Lucia
17. Sadivová Erika
18. Sopko Peter
19. Švecová Lucia
20. Timanová Dáša
21. Valkučáková Simona
22. Vaškaninová Alena
23. Zozuľak Tomáš

Trieda: 4.C
Počet žiakov : 25 / 6
Odbor : technické a informatické služby
Tr. učiteľka : Mgr. Martina Gemzíková

1. Antoníková Markéta
2. Babják Michal
3. Baranová Jana
4. Baranová Marianna
5. Barna Michal
6. Benková Emília
7. Calková Jana
8. Ceperková Zuzana
9. Cuper Mário
10. Čepová Jana
11.Červeňaková Darina
12. Džoganíková Viera
13. Fečová Silvia
14. Hurajt Miroslav
15. Jaselská Simona
16.Kasardová Petronela
17. Kapová Zuzana
18. Lipčáková Petra
19. Palko Patrik
20. Pan Lukáš
21. Petrišinová Juliana
22. Polaščíková Miroslava
23.Tabaková Jana
24. Vargová Simona
25. Varjanová Mária

Triedy: 4.E a 4.Es
Počet žiakov : 26 / 1
Odbor : návrhárstvo a modelárstvo odevov
Odbor : scénická a kostýmová tvorba
Tr. učiteľka : Mgr. Tatiana Uramová

1. Batoryová Katarína
2. Brjančinová Lucia
3. Čubirková Mariana
4. Drutarovská Marta
5. Fedorjaková Lenka
6. Froľová Veronika
7. Gombárová Beáta
8. Kurilcová Katarína
9. Kelemecová Dominika
10. Lešková Patrícia
11.Ličková Lenka
12. Ondíková Veronika
13. Pinďárová Irena
14. Petraninová Miroslava
15.Rodáková Lenka
16. Sukovská Katarína
17.Tribulíková Silvia
18.Vencuriková Lýdia
19.Zbrehová Nadežda
20.Brandaburová Lucia
21.Cabanová Martina
22. Kundrátová Vlasta
23. Piskoríková Marcela
24.Rokytová Zuzana
25. Šubertová Silvia
26. Žatkovič Tomáš

 

Absolventi SPŠO Svidník končiaci v šk.r. 2007 / 2008

Trieda 4.B
Počet žiakov : 26 / 5
Odbor : technické a informatické služby
Tr. učiteľka : Ing. Mária Jankaničová

1. Babják Ondrej
2. Babjáková Andrea
3. Bachuľaková Erika
4. Bugeľ Lukáš
5. Ceperková Jana
6. Dudová Zuzana
7. Dzurišová Antónia
8. Gufrovičová Gabriela
9. Guziová Anna
10.Chovancová Radomíra
11.Ivanková Katarína
12.Kačmár Pavol
13.Kaliňak Ľubomír
14.Kimáková Lenka
15.Kyseľová Anna
16. Motyková Lenka
17.Palidrabová Miriama
18.Pasnišinová Lenka
19.Petričková Katarína
20.Sakarová Martina
21.Simková Marcela
22.Sluťáková Viktória
23.Štefanišin Matúš
24.Štefanišinová Michaela
25.Šuťaková Miroslava
26.Tokárová Ivana

Trieda: 4.E a 4.Es
Počet žiakov : 25 / 2
Odbor : Navrhovanie a modelovanie odevov
Odbor : Scénická a kostýmová tvorba
Tr. učiteľka : Ing. Mária Reištetterová

1. Adamíková Mária
2. Andrašiová Magdaléna
3. Ferencová Andrea
4. Gallyová Silvia
5. Chomová Miroslava
6. Jadlovská Dominika
7. Kavuľová Lenka
8. Kováčová Júlia
9. Mikitová Monika
10.Mňahončáková Lenka
11.Rogošová Monika
12.Rudyová Oľga
13.Sitkaničová Lucia
14.Skalská Ľubica
15.Skuncová Oleksandra
16.Slivovičová Silvia
17.Timuľáková Mária
18. Turčaniová Nikola
19.Čečko Martin
20.Krišková Stanislava
21. Kurilcová Jana
22.Robyneková Dáša
23. Semanová Lucia
24.Šeršeň Jozef
25.Vansová Alexandra

 

Absolventi SPŠO Svidník končiaci v šk.r. 2008 / 2009

Trieda: 4.B
Počet žiakov : 20 / 0
Odbor : technické a informatické služby
Tr. učiteľka : Ing. Gabriela Koreňová

1. Belejová Natália
2. Bujdošová Elena
3. Červeňáková Katarína
4. Gurková Darina
5. Ivanková Dušana
6. Kačmárová Darina
7. Kaliňáková Martina
8. Malačinová Jana
9. Malačinová Kristína
10.Medvecová Alena
11.Michlíková Daniela
12.Mydlová Martina
13.Pazinová Jozefína
14.Puháková Martina
15.Sklárová Zuzana
16.Slivová Vladimíra
17.Šalapová Lenka
18.Timanová Martina
19.Toporová Monika
20.Vargová Andrea

Trieda: 4.E
Počet žiakov : 23 / 1
Odbor : odevný dizajn
Tr. učiteľka : Akadem. mal. Anna Boršovská – Nemcová

1. Bobáková Slavomíra
2. Cuperová Lucia
3. Dall-Armelinová Simona
4. Demeterová Simona
5. Ducárová Veronika
6. Dudeková Zuzana
7. Fečková Kristína
8. Ferencová Dana
9. Fignárová Katarína
10.Idelbeková Lenka
11.Juhasová Marianna
12.Juháščíková Nikola
13.Kľocová Barbora
14.Krajecová Andrea
15.Madzinová Monika
16.Majerníková Zuzana
17. Rusinová Gabriela
18.Siváková Stanislava
19.Stupinská Katarína
20.Šofránková Vladimíra
21.Tokarská Kristína
22.Vlček Richard
23.Želizňáková Martina

 

Absolventi SPŠO Svidník končiaci v šk.r. 2009 / 2010

Trieda: 4.BE
Počet žiakov : 18 / 3
Odbor : technické a informatické služby a odevný dizajn
Tr. učiteľka : Ing. Jana Skočdopolová

1. Brenišinová Erika
2. Bugeľ Erik
3. Flešárová Martina
4. Hribová Michaela
5. Humeník Stanislav
6. Kseničová Silvia
7. Lajčinová Ivana
8. Nastišinová Jana
9. Bartošová Jana
10.Cimová Dominika
11.Cinová Romana
12.Halušková Katarína
13.Hrabko Maroš
14.Hruškociová Michaela
15.Kočarová Nikoleta
16.Patkaňová Katarína
17.Siváková Martina
18.Šalantayová Stanislava

Trieda: 4.G
Počet žiakov : 21 / 8
Odbor : propagačná grafika
Tr. učiteľka : Mgr. Marta Rýsová

1. Blaško Matúš
2. Cingeľová Mária
3. Červeňák Marcel
4. Čičvarová Gabriela
5. Džupinová Jitka
6. Goga Ferko Vladimír
7. Gramata Maroš
8. Jadviš Dávid
9. Kačmárová Monika
10.Kičinová Ivana
11.Mikitová Júlia
12.Mňahončáková Silvia
13.Namešpetrová Veronika
14.Pajkošová Ivana
15.Rodák Patrik
16.Sejková Simona
17.Szilágyiová Monika
18.Toporová Jana
19.Varga Filip

 

Žiacka knižka

 

Rozvrh hodín

Rozvrh hodín

 

Organizácia šk.r. 2022/23

 

Slávnostné otvorenie šk.r.2022 / 2023

Kalendár udalostí

december 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Zdravé pochúťky

Tu nás nájdete